Wszystkie bestsellery
  • Tylko online
Ściągacz - nóż do izolacji kabla
  • Ściągacz - nóż do izolacji kabla
  • Ściągacz - nóż do izolacji kabla
  • Ściągacz - nóż do izolacji kabla

Ściągacz - nóż do izolacji kabla

RB-1008
30,60 zł
Brutto
Ilość
Wysyłka 48h

 

Paynow płatności online

Opis
Ściągacz - nóż do izolacji kabla

Nóż do ściągania izolacji Rebel

Ściągacze do izolacji to sprzęt, który powinien znaleźć się w skrzynce narzędziowej nie tylko profesjonalnego elektryka, ale także każdego majsterkowicza, który często we własnym domu ma do czynienia z różnego typu naprawami. Obrotowy nóż do ściągania izolacji Rebel umożliwia szybkie i precyzyjne usunięcie izolacji z przewodu elektrycznego o średnicy 10 - 25 mm.

Zastanawiasz się jak ściągnąć izolację z kabla? Możesz to zrobić domowym sposobem, przy użyciu zwykłego noża, jednak w wielu przypadkach to rozwiązanie jest ryzykowne, bo Twoja instalacja elektryczna może zostać uszkodzona. Posiadając ściągacz izolacji z przewodów o głębokości nacinania izolacji: 0 - 6 mm oraz z opcją cięcia wzdłuż, spiralnie i po obwodzie, masz gwarancję bezpieczeństwa i precyzji, dzięki którym unikniesz problemów i awarii.

Użycie noża do ściągania izolacji z serii Rebel Tools jest bardzo proste. Sprzęt posiada regulowany wysuw uchwytu kabla, zatem wystarczy włożyć kabel i ustawić uchwyt do pożądanej pozycji, a następnie dokręcić nóż ściągacza. Teraz zostaje już tylko obrócić nóż w celu wykonania cięcia izolacji i zdecydowanym ruchem wyciągnąć przewód.Precyzyjne ściąganie izolacji
Obrotowy nóż
Regulowany wysuw uchwytu kabla
Cięcie wzdłuż, spiralnie i po obwodzie
Głębokość nacinania izolacji: 0 - 6 mm
Zakres średnicy zewnętrznej kabla: 10 - 25 mm
Szczegóły produktu
Rebel
RB-1008
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku