Rejestrator Jazdy w lusterku Vordon DVR-210

Nowy produkt

Lusterko z rejestratorem jazdy Vordon DVR-210

Więcej szczegółów

Wysyłka 24h

126,01 zł

Więcej informacji

Lusterko z rejestratorem jazdy Vordon DVR-210

Uniwersalny rozmiar
Lusterko jest bezramkowe w klasycznym rozmiarze typowym dla samochodów osobowych. Posiada nowoczesny design dzięki czemu dopasuje się do wnętrza każdego auta. Bez problemu zamocujesz je bez dodatkowych przeróbek, Wszystko za pomocą elastycznych gumek stabilizujących.
Czujnik G-Sensor
Dzięki czujnikowi G-sensor urządzenie automatycznie rozpocznie nagrywanie w momencie kolizji lub uderzenia w auto. Idealne do rejestrowania parkingowych wandali czy okoliczności zdarzenia.

Nagrywanie w pętli
Nie musisz już martwić się o przepełnioną kartę pamięci. Nagrywanie w pętli nadpisze stare pliki bezpiecznie pozostawiając te które są dla Ciebie ważne

Nagrywanie Full HD
Dzięki wysokiej klasy podzespołom, DVR-210 może nagrywać filmy w rozdzielczości FULL HD. Obraz jest czytelny i bardzo szczegółowy nawet podczas nagrywania w nocy. Dodatkowo posiada możliwość robienia zdjęć w rozdzielczości 2560x1440px.
Czytelny ekran 4.3″
Korzystanie z lusterka jest bardzo proste i intuicyjne – nawet dla osób starszych. Duży i czytelny ekran pozwala bez problemu odczytać treści również w słoneczne dni z utrudnioną widocznością. Dobre umiejscowienie przycisków pozwala na obsługę lusterka jedną ręką.
Kamera cofania
Dołączona do zestawu kamera cofania, przekaże Ci obraz wprost na ekran lusterka. Dzięki niej możesz bezpiecznie parkować na zatłoczonym parkingu czy też uniknąć zarysowania samochodu podczas skomplikowanych manewrów. Obraz z kamery pozwoli również na rejestrowanie obrazu z tyłu samochodu.
Wykrywanie ruchu
Lusterko Vordon automatycznie wykrywa ruch i włącza się samoczynnie rozpoczynając nagrywanie. W przypadku bezczynności wyłączy się i wejdzie w tryb czuwania w celu oszczędzania baterii.
Regulowany obiektyw
Szerokokątny obiektyw nagrywa wszystko w zasięgu widzenia 140° dając jeszcze większe możliwości. Budowa soczewki obiektywu pozwala na dopasowanie, oraz ustawienie odpowiedniego kąta wychylenia, indywidualnie do swojej deski rozdzielczej. Możesz jednym gestem korygować pole nagrywania nawet podczas jazdy samochodem.

Specyfikacja:
Ekran: 4,3”
Typ wyświetlacza: LCD
Rozdzielczość wideo: 1080P/720 P/VGA
Kąt nagrywania: 140°
Format wideo: AVI (H.264)
Format zdjęć: JPEG
Rozdzielczość zdjęć: 2560x1440
Długość nagrań wideo: 3/5/10 min
Nagrywanie w pętli: tak
Nadpisywanie nagrań: tak
Wygaszacz ekranu: tak
Auto-Start: tak
G-sensor: tak
Tryb parkingowy: tak
Nagrywanie dźwięku: tak
Detekcja ruchu: tak
Kamera cofania: tak
Język OSD: Polski, Turecki, Angielski
Interfejs: mini USB, AV-IN, microSD
Obsługa kart microSD: do 64 GB
Głośnik: tak
Mikrofon: tak
Zasilanie (12-24 V 1.5 A): USB 2.0 DC 5V 1A
Pojemność baterii: 300mAh
Kolor: czarny
Wymiary: 305х86х30mm
Waga: 225g

W zestawie:
Lusterko z rejestratorem jazdy Vordon DVR-210
Kamera cofania
Instrukcja obsługi
Klipsy mocujące
Ładowarka samochodowa

Gwarancja 2 Lata + 3 Miesiące GRATIS

19 innych produktów w tej samej kategorii: