Wszystkie bestsellery
Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300
  • Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300
  • Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300
  • Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300
  • Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300
  • Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300

Rejestrator jazdy DVR 1080P FULL HD W300

Kamera / Rejestrator jazdy wideorejestrator DVR 1080P FULL HD W300

59,99 zł
Brutto
Ilość
Wysyłka 24h

 

Paynow płatności online

Opis

Mimo że samochody są dzisiaj coraz "mądrzejsze" i bezpieczniejsze, sankcje za wykroczenia oraz liczba policjantów ciągle wzrasta, a liczba wypadków się nie zmniejsza. Wręcz przeciwnie. Wśród wspomnianych wypadków rośnie również liczba tych, których sprawca jest nieznany lub sytuacja jest sporna. Kamera samochodowa pomoże Ci rozwiązać podobne sytuacje. Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości, G-sensor oraz funkcja detekcji ruchu. Dobra przesłona obiektywu oraz podświetlenie za pomocą diody LED umożliwia wysokiej jakości nagrywanie w nocy.

Detekcja ruchu

Zdarzyło Ci się, że wróciłeś do swojego samochodu po zakupach i zauważyłeś, że ktoś uderzył w niego podczas parkowania albo zniszczyli go wandale? Koniec z tym. Detekcja ruchu umożliwi rejestrowanie jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamery oraz tworzenie nagrania również podczas Twojej nieobecności.

Ekran z polskim menu

Elementem kamery jest również 2,4“ ekran z wysoką rozdzielczością. Nie brakuje mu również menu w całości w języku polskim. Ekran można wyłączyć jednym przyciskiem, aby nie rozpraszał uwagi podczas prowadzenia.

G-Sensor

G-sensor jest dzisiaj nieodzowną częścią kamer samochodowych. Rejestruje kierunek Twojej jazdy, a w przypadku uderzenia natychmiast zabezpiecza nagranie. Dzięki temu otrzymasz materiał dowodowy chroniony przed zastąpieniem lub usunięciem. Uzyskasz ponadto informację o czasie, w którym doszło do wypadku.

Nagrywanie w pętli

Dzięki nagrywaniu w pętli nagrywanie nie zostanie przerwane. Automatycznie zaczną się bowiem odtwarzać najstarsze nagrania, które będą zastępowane nowymi. Niektóre nagrania można oczywiście zabezpieczyć. Dzięki temu będą chronione przed usunięciem.

W zestawie:

Profesjonalna kamera samochodowa Full HD

Kabel zasilania

Kabel USB

Mocowanie z przyssawką

Instrukcja obsługi

Szczegóły produktu

Opis

Gwarancja:
12 miesięcy
Stan:
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku